Posted by admin | Czerwiec - 7 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zapewnić sobie potrzebne produkty i sprzęt, jakie używane muszą być w codziennej pracy z  pacjentami.

Kupującym dla towarów sprzedawanych przez hurtownie medyczne mogą być nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Zaopatrzenie to produkty z kilkunastu różnych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę odczynników i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, jakich towary są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Poch.

Hurtownie medyczne zaopatrują także gabinety rehabilitacji oferując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również bobixy.

Z innej strony akcesoria i sprzęt dentystyczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż 8 000 towarów skierowanych do dentystów, ortodontów i techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są też produkty krajowe, producenci następujących produktów np. Poldent czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, narzędzia endodontyczne oraz wszelkiego typu masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to jedynie wycinek wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w sklepach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Sprawdź
 Cezal

Inne wpisy:

Comments are closed.